kalkulator biegowy, poszukuję

kalkulator biegowy, poszukuję

Jaka jest wartość idealnego tętna w bieganiu, bo nie za bardzo się na tym znam? Jakie Wy tętno macie jak biegacie?

Rico

Posty: 1

 
Korzystam z jakości powietrza ze strony https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda i jestem bardzo zadowolony. Działa bardzo dobrze i pokazuje prawidłowe dane o pogodzie.

Kamil87rak1

Posty: 24

 
Od lat powtarzamy, że jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj istotne jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób łatwiej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Czasami warto, chociaż trochę poczekać na poprawę warunków.

Hymnny4

Posty: 14

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to niesłychanie dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, ale określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

aehnop33

Posty: 26

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bo to niezmiernie ważne. Smog zabija sporo ludzi, wobec tego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wówczas wiemy, jaka jest podłoga.

Illilakip

Posty: 22

 
Takie kalkulatory można znaleźć przez Internet. Nie zajmuje to wiele czasu, dlatego warto sprawdzić swoją wagę. Wtedy wiemy jak dużo pracy nas czeka nad sobą.

asdamk24

Posty: 9