Sprzęt sportowy

Sprzęt sportowy

Cześć! Gdzie kupowaliście sprzęt do domowej siłowni? Co w ogóle Waszym zdaniem powinno się przede wszystkim znaleźc na wyposażeniu siłowni? Wiadomo że nie kupię wszystkiego od razu, ale będę kompletował krok po kroku. Od czego zacząć, jaki sprzęt jest wg Was najważniejszy??? Ławeczka, drążek, sztanga, jakiś wyciąg??

Miki789

Posty: 6

 
Polecam firmę K Sport i ich produkty dedykowane do siłowni. Mój kuzyn prowadzi siłownię i większość rzeczy ma zamawiane od nich także sam mi ich polecał ze względu na mocną stal i też dobry profil drążków czy poręczy, są anatomicznie dopasowane do ciala przez co trening jest bezpieczniejszy i zdrowszy.

BBGGRR2

Posty: 8

 
Witam. U mnie w siłowni w piwnicy tego sprzętu jest dużo, uzbierało się przez ostatnie 5 lat, ale prawda jest taka że głównie korzystam z ławeczki do brzuszków i tyle.

Budowlaniec

Posty: 8

 
Mój tato zaczął jakiś czas temu ćwiczyć razem ze mną a ma już 50 lat skończone. Fajna sprawa. Inni ojcowie mają brzuszki, a mój macha sztangą aż miło :)

andrew66

Posty: 7

 
Heh, pamiętam czasy jak z kumplami na osiedlu sami sobie skręcaliśmy ławeczki, stojaki i inne rzeczy do treningu. Kiedyś to trzeba było kombinować jeśli chciało się trenować, teraz można sobie kupić wszystko gotowe, skręcone, profesjonalne.

GF6

Posty: 18

 
Najbardziej w czasach szkolnych to lubiłem ćwiczyć na poręczy. Jakoś wyciskania na ławeczce to nie nigdy nie lubiłem, ciężkie izolowane ćwiczenie przy którym pracuje wąska grupa mięśni

Asd7

Posty: 15

 
Kilka lat trenowałem dość mocno siłowo ale ostatnio naszła mnie zajawka na bieganie i sztangę zamieniłem na getry :P Fajna sprawa, człowiek chudnie w oczach, bieganie jest wyjątkowo dobrym patentem żeby zbić masę.

alekBALD

Posty: 7

 
Jest teraz moda na sporty siłowe ale jeszcze większa na sporty walki. Jednak te gale mma robią swoje. Ja coraz częściej myśle, zeby zapisać się na jakieś treningi. Zawsze to dobrze znać jakieś podstawowe chwyty i dźwignie jakby człowieka ktoś napadł w ciemnej uliczce.

magic17

Posty: 18