nauka angielskiego w przedszkolu w Krakowie, kogo polecicie ?

nauka angielskiego w przedszkolu w Krakowie, kogo polecicie ?

Znacie jakiegoś lektora angielskiego do przedszkola w Krakowie, który poprzez zabawę uczy dzieci języka? Gry, zabawy to taniec to według mnie najlepsze rozwiązanie.

ukrwios

Posty: 1

 
Według mnie to osoby, które mają się tym zajmować powinny mieć ogromne doświadczenie. Do dzieci trzeba wiedzieć jak dotrzeć, bo to wcale nie jest łatwe zadanie.

Wojciech24

Posty: 2

 
W przedszkolu poziom nauczania angielskiego jest niesłychanie słaby. To samo jest w podstawówce, zatem w interesie rodziców jest odnalezienie kogoś z zewnątrz do pomocy.

Black_Riot

Posty: 7

 
Bez angielskiego to raczej trudno cokolwiek dzisiaj załatwić. Sam znam słabo język, ale robię wszystko żeby moje dzieci takich problemów nie miały. Wam też to polecam, bo można na tym bardzo dużo zyskać.

Aklimer56

Posty: 13

 
Sam angielskiego nie miałem okazji się uczyć. Wtedy nie było to takie bezproblemowe jak obecnie. Wszyscy znajomi własne dzieci wysyłają albo do przedszkola gdzie jest angielski na wysokim poziomie albo organizują dodatkowe zajęcia.

mniszek55

Posty: 9

 
Zawsze wysyłamy dziecko na dodatkowe zajęcia, bo wiemy, że to w przyszłości będzie procentowało. Bez angielskiego nie da się nigdzie pojechać czy zdobyć lepszej pracy.

pilor56

Posty: 5

 
Raczej nie jest trudno odszukać kogoś, kto się zajmuje przygotowaniem takich zajęć dla maluchów. Oczywiście właściwe podejście jest tutaj niezwykle znaczące i o tym zapominać nie można. Trzeba szukać kogoś, kto korzysta ze poprawnych metod nauczania angielskiego.

johncena67

Posty: 16

 
Nie za niesłychanie wiem, kogo polecić, albowiem my w państwowym przedszkolu mamy zwyczajne zajęcia z angielskiego. Raczej za wysoki poziom to ich nie jest, ale na razie musi nam to wystarczyć. Może jak dziecko pójdzie do szkoły to wówczas pomyślimy o czymś więcej. Na razie niech się uczy i bawi i tyle mu wystarczy.

Laleczka

Posty: 2

 
Na razie u nas w grupie nie ma zbyt dużo chętnych na dodatkowe zajęcia z angielskiego, zatem poszukujemy dla malucha dodatkowych zajęć i będziemy go wozić. Chcemy żeby miało łatwiej w przyszłości, a język w tym pomaga.

Jacuś

Posty: 9

 
Z tego, co wiem to lektorzy angielskiego dla przedszkola w Krakowie mają swoją ofertę na stronie https://happystudents.pl. Warto sobie tam zajrzeć i wszystko dokładnie sprawdzić.

Kowalski

Posty: 6