producent garaży przenośnych Węgry, polecicie ?

producent garaży przenośnych Węgry, polecicie ?

Tak się zastanawiam, które są ceny garaży blaszanych, który z Polski będą przewiezione na Węgry? Czy w ogóle jest jakaś firma, która, na co dzień się takimi usługami zajmuje?

Krzyś23

Posty: 1

 
Najlepiej będzie chyba skontaktować się z producentem garaży przenośnych i dowiedzieć się czy oni jeżdżą na Węgry, a jeśli nie to czy znają kogoś, kto się tym zajmuje? Taka firma na pewno będzie potrafiła nam odpowiedzieć na to pytanie.

Dziadek

Posty: 2

 
Na pewno jest firma w Małopolsce, która się tym zajmuje. Nie tylko sprzedają garaże, niemniej jednak również własnym transportem je tam zawożą. Można również liczyć na to, iż firma zamontuje nam cały garaż. Ta opcja akurat jest dodatkowo płatna i trzeba ją zamówić.

Robuś

Posty: 2

 
Zamawiałem kojce w Polsce i firma wszystko mi dostarczała. Cena jest o sporo niższa od tych, które znalazłem na Węgrzech. Nawet, jeżeli dolicza się transport to i tak wszystko jest korzystne. Dużo moich sąsiadów Węgrów z polskich propozycji korzysta i jeszcze nie słyszałem żeby na cokolwiek narzekali. Widać, że im się to opłaca.

ciarex

Posty: 3

 
Znaczny wybór kojców dla psów, jakie dostarczają na Węgry ma firma https://awak-mobilgarazs.hu/kutya-kennel/ i ich polecam. Można dowolnie wybierać wielkość kojca tak, aby pies się tam zmieścił. Wykorzystują do produkcji materiały odporne na czynniki atmosferyczne.

Black_Riot

Posty: 7

 
Robiłem sobie kalkulacje i naprawdę taniej wyjdzie nam zamówić przenośny garaż w Polsce i dostarczyć go na Węgry. Firma z Polski się tym zajmuje. Wiem, iż przygotowują własne projekty, natomiast można się do nich zgłosić również z własnym. Realizują wszystkie zachcianki każdego klienta, zatem warto z nimi współpracować.

labuh

Posty: 5

 
Nigdy takiego garażu nie zamawiałem, dlatego nie wiem czy jest ktoś z Polski, kto jeździ aż tak daleko na Węgry. Z drugiej strony jak jest klient to trzeba mu dać to, czego potrzebuje.

ER_DOR

Posty: 17

 
Robiłem sobie kalkulacje i faktycznie taniej wyjdzie nam zamówić przenośny garaż w Polsce i dostarczyć go na Węgry. Firma z Polski się tym zajmuje. Wiem, że przygotowują własne projekty, ale można się do nich zgłosić również z własnym. Realizują wszystkie zachcianki każdego klienta, dlatego warto z nimi współpracować.

blain_23

Posty: 21

 
Najlepiej jest się skontaktować z producentem garaży przenośnych, bo oni obsługują inne kraje. Na pewno na Węgry również jeżdżą i Wam szybko pomogą.

AGDDDy1

Posty: 3

 
Wydawać by się mogło, że odległość jest zbyt duża, ale jak się tak popatrz na Małopolskę to stąd na Węgry nie jest wcale daleko. Nie ma, zatem się, co dziwić, że polskim firmom opłaca się tam jechać i zawozić garaże.

Fanatyk

Posty: 5