Gdzie można zakupić szelki męskie ?

Gdzie można zakupić szelki męskie ?

A co z szelkami męskimi? Jakoś nie niesłychanie mogę odnaleźć ten asortyment w sklepach internetowych, a chciałbym. Jak znacie coś, to piszcie. Dzięki.

Ciapek

Posty: 12

 
Dawniej nosiło się rzemień na ręce. A tu widać, iż moda powraca. W sklepach z jubilerskich dużo jest takich bransoletek, nawet w połączeniu ze srebrem czy złotem. Znakomicie to wygląda. A można kupić sobie sam rzemyk i przywieszkę, też fajnie to wygląda. Pasuje do wszystkiego. Nawet do eleganckich kreacji.

BenK000

Posty: 23

 
Skuszę się na taki rzemień. Niska cena, gigantyczna barw, a w dodatku można je zakładać jak tylko się chce. Podoba mi się kilka barw na ręce. Mam nadzieję, iż przesyłka przyjdzie szybko, bo z natury jestem niecierpliwa. Pozdrawiam:)

Cronxxx

Posty: 22

 
To nie jest typowy sklep z biżuterią, albowiem mają szeroki asortyment, ale kolczyki srebrne godne polecenia http://www.matisklep.pl/pol_m_SREBRO_KOLCZYKI-164.html. Duży wybór dla wymagających kobitek.

nesh009

Posty: 18

 
Na buntownika nie dasz rady. Mój też do jakiegoś czasu grzecznie zakładał szelki do spodni i było dobrze. Z czasami zaczął je ściągać podczas zabawy. Zmieniłam na inne. Zakupiliśmy je razem, wybrał sobie na stronie takie, jakie mu się najniezwyklej spodobały i teraz raczej nie ma problemu. Może to działa:)

david011

Posty: 22

 
Muszę kupić te kolczyki srebrne. Mam nadzieję, że będzie jeszcze na nie promocja. Podoba mi się ich oferta. Dużo nowości, które przyciągają oko. Swarovski też jest, więc jest ok:)

syrena88

Posty: 12

 
Kupując gumki do włosów sprawdzajcie czy są elastyczne. Ja dałam się nabrać, że niby to gumki pierwsza klasa, a później okazało się, że w ogóle na włosy nie da się ich założyć. Na zdjęciu wyglądały spoko. Jak dla mnie najlepsze są frotki, sprawdzone, miękkie i nie ciągną włosów.

ciopix

Posty: 18

 
Mój syn nie chce chodzić w szelkach do spodni. Inne już podchody praktykowałam, niemniej jednak nic to nie zdziałało. Dopóki się nie zbuntował spodnie trzymały mu się jak ulał. Jest szczupły, chodzi do przedszkola, więc pasek odpada, a szelki dawały radę:(

Calusek34

Posty: 28