suknie estradowe

suknie estradowe

Elegancja suknia na scenę jest mi potrzebna. Gdzie zlecić uszycie czegoś naprawdę oryginalnego, modnego, szałowego jeśli chodzi o Poznań??? Jeśli macie jakąś sprawdzoną firmę która ma dostęp do niebanalnych materiałów – będę wdzięczna!

labuh

Posty: 4

 
Moja mama ma dryg do krawiectwa i projektowania, więc kilka sukni zrobiła mi ona. Powiem szczerze że równie dobrze mogłaby je wystawić na sprzedaż i skasować za nie setki zł, ale ona nie chce.

namok

Posty: 11

 
Sukienek to trochę w garderobie mam. Wiadomo jak to jest, kupuje się konkretną kreację na konkretne wyjście, a potem już drugi raz się jej nie zakłada. Tak już mam i koniec. Dlatego kolekcja jest dość duża. Mąż się na to denerwuje regularnie. :P

Laleczka

Posty: 15

 
Najwazniejszy jest dobry materiał. Jeśli materiał jest porządny, wysokogatunkowy to sukienka też będzie dobrze leżeć na ciele, nie będzie się szybko niszczyć i dobrze podkreśli zalety sylwetki.

Franuś

Posty: 13

 
Sukienka dla osób występujących na scenie to podstawa. Grube pieniądze płacą największe gwiazdy żeby podczas występu wyglądać zjawiskowo. Projektanci ubrań dla gwiazd na brak zleceń i kiepskie zarobki z pewnością nie mogą narzekać.

Gucio

Posty: 5

 
Akurat córka będzie miała w przyszłym roku studniówkę więc za jakiś czas będziemy szukać dla niej kreacji. Niby jeszcze trochę czasu zostało ale wiadomo że takich rzeczy na ostatnią chwilę się nie kupuje.

Adi666

Posty: 29

 
Prawda jest taka że jeśli chce się znaleźć elegancją dystyngowaną kreację to trzeba szukać w salonach mody, ewentualnie zlecać szycie na miarę. W dużych sieciach te ubrania zazwyczaj wyglądają po prostu fatalnie.

Miklasz

Posty: 25

 
Teraz w ogóle mam wrażenie że kobiety przestały chodzić w sukienkach. Jednak spodnie to jest już nie tylko męskie ubranie, ale w większości na ulicach widzi się panie właśnie w spodniach. Szkoda.

GF6

Posty: 18

 
Jeśli ktoś szuka czegoś naprawdę niepowtarzalnego to będę gorąca podpowiadała sklep Isel Onir (na fb masz ich wizytówkę:facebook.com/IselOnir-875955792589761 ). Właścicielka dużo materiałów sprowadza zza granicy...ale nie z Niemiec czy Czech tylko z Włoch, Turcji, Indii, czy nawet z Dubaju. Materiały są niesamowicie efektowne ale też bardzo przyjemne w dotyku, nie podrażniają skóry czy coś. Poza tym że można kupować gotowe wzory to też szyją na wymiar i terminy mają mega szybkie. Ja na swoją kreację pod występy taneczne czekałam kilka dni!

TomekK

Posty: 6

 
Suknie teraz szyją bardzo różne, to już nie te czasy co kiedyś że trzeba było za granicą kupować takie kreacje bo w Polsce niczego w sklepach nie było. Ewentualnie szyło się samemu. Pamiętam te czasy. Chyba już jestem stara ;>

opanik44

Posty: 12