Odzież damska - dobry sklep

Odzież damska - dobry sklep

Hej, mam niedługo imprezę. Muszę się po prostu na niej pokazać, to rodzinny zjazd, sami rozumiecie w czym rzecz. Może znacie jakiś fajny sklep z sukienkami damskimi w internecie?

słodkaM

Posty: 12

 
Mnie również udały się zakupy w tym sklepie z sukienkami. Zostałam stałą klientką, bo rzeczywiście warto. Wcale nie mają tego samego, co w innych sklepach. Tu jest oryginalnie.

23-Obert

Posty: 14

 
Zdania zawsze będą podzielone. Ja należę do tych, które nie boją się internetowych zakupów odzieży damskiej. Nawet nie wiedziałam, że obecnie, kiedy internet jest już tak powszechny, ludzie boją się kupować w ten sposób zwykłe ciuchy.

jurcio

Posty: 10

 
Masę sukienek możesz znaleźć tutaj http://www.nikoletta.pl/odziez_damska/sukienki.html. Polecam, bo sama niejedną tam kupiłam. Jestem do dziś z nich zadowolona, a ceny mają naprawdę przystępne.

nero45

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o sklep z sukienkami damskimi to ten ma bardzo duży wybór. Na modelkach sukienki wyglądają oszałamiająco. Zakochałam się w kilku pozycjach. Planuję zakupy. Rzeczywiście nie mają wygórowanych cen, a po komentarzach widać, że i gatunek odzieży jest dobry. Kumpela kupowała u nich bieliznę i jest bardzo zadowolona.

Joe

Posty: 33

 
Jeśli chodzi o odzież damską to internet jest nią po prostu zalany, a sklepy prześcigają się przy pomocy coraz to niższych cen. Nie dajmy się kobiety zwariować, dwa razy się zastanówcie zanim coś kupicie.

xacti11

Posty: 13

 
Te wszystkie okazje, przy okazji których musimy szukać sukienek są paskudne. Facetom zawsze jest we wszystkim prościej. Nie ulega wątpliwości mamy większy wybór, co nie oznacza, iż musi nam się to podobać. Osobiście nie lubię takiego ciśnienia.

Intro_69

Posty: 11

 
Podzielam zdanie, że sukienki damskie w sklepach internetowych są o wiele ciekawsze niż w galeriach handlowych. Po drugie nie płaci się tyle co tam, za z reguły podobny ciuch. Niektóre panie mają po prostu silną potrzebę zakupów w galerii, ja nie. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów.

transerwis

Posty: 18

 
Też mam dylemat czy wybrać coś na ślub z sukienek. Widziałam kilka fajnych, lecz mnie chyba nie pasują. Zastanawiam się też nad kolorem.

Polaczek90

Posty: 20

 
Nigdy nie kupiłabym kreacji w sklepie z sukienkami przez internet. Nie ma to jak przymierzyć. Jak czas nie nagli to sobie można odsyłać, no ale chyba nie o to chodzi.

tubbytimmy1

Posty: 19