Tunel foliowy, sprawdzony sklep ?

Tunel foliowy, sprawdzony sklep ?

Myślałem w tym roku o siewniku ręcznym. Czy to się w ogóle sprawdza? Może polecacie jakiś sklep internetowy, który ma takie w ofercie? Z góry dzięki za zainteresowanie tematem.

mniszek

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o nawadnianie pola to dużo jest metod, niemniej jednak rzeczywiście najtańszym rozwiązaniem będzie taśma. Taki system można zrobić samemu, parę wskazówek nawet odnalezionych w internecie i pełna oszczędność na projekcie :) Ja jestem samodzielnym w takich kwestiach ogrodnikiem.

Illilakip

Posty: 17

 
Taki grill ogrodowy z kominkiem sama mam. Znakomita sprawa. W sezonie nie wyobrażam sobie, żeby nie grillować. Już nie mogę doczekać się pierwszego rodzinnego posiedzenia. Też tu zajrzałam, ceny faktycznie ok.

giurent

Posty: 19

 
Zachorowałem na taki namiot ogrodowy. Dopiero od roku mamy ogród, lecz dla dzieci to byłaby niesamowita frajda taki domek. Człowiek też by sobie posiedział, nie powiem. Mnie by pasował jednak zdecydowanie mniejszy namiot, bo mnóstwo miejsca nie mamy. Niesłychanie fajna sprawa zanim by się coś konkretniejszego postawiło.

ivonzjeee

Posty: 23

 
To bardzo dobra oferta http://domogrod24.com/pl/c/Tkaniny/107. Też korzystam z agrowłókniny u siebie na działce i tylko dzięki niej nie mam problemów z uprawami. Polecam sobie zajrzeć :) Poza tym dobre hurtowe ceny :)

Zob4567

Posty: 14

 
Nie powiem, bo faktycznie niezwykle dobrze zaopatrzony ten internetowy sklep ogrodniczy. Ceny niezwykle atrakcyjne, no takie hurtowe więc można zrobić tańsze zakupy. Niezwykle fajnie, że mają takie typowo specjalistyczne kategorie, gdzie nie każdy sklep ma. Już spodobało mi się kilka gadżetów, które nabędę.

enzoteq

Posty: 15

 
Nie byle jaka propozycja. Widać, iż internetowy sklep ogrodniczy prowadzony jest poprzez rzetelną firmę. Można tu znaleźć sporo potrzebnego do ogrodu sprzętu w przyzwoitej cenie. Popieram moich poprzedników.

Marioleczka

Posty: 12