Gdzie kupię siatki dla kotów

Gdzie kupię siatki dla kotów

Witam. Mam pytanie o siatki na ptaki, jaki materiał wybrać i gdzie nabyć najlepiej, albowiem wiele tego na rynku i mam poważny dylemat. Muszę wykonać rzeczywiście profesjonalne zabezpieczenie elewacji.

francuzz

Posty: 9

 
Bez najmniejszych obaw możesz postawić na PP lub PE. Tego typu siatki dla rolnictwa nie bez powodu są produkowane najczęściej właśnie z tych tworzyw sztucznych. Jak zdecydujesz się na takie, możesz być pewny, że na wiele lat ci taka siatka wystarczy. U mnie już 5 rok i jak na razie nie zapowiada się na żadną renowację ;)

HalskiPol

Posty: 18

 
A ja kupiłam siatki dla kotów i muszę podzielić się z wami opinią :) W końcu mam sprawdzone zabezpieczenie. Siatka jest mocna. Mój kotek nie daje sobie z nią rady. Jest teraz w pełni bezpieczny.

Wojciech24

Posty: 21

 
A co powiecie na temat siatek dla rolnictwa z polietylenu? Czy są równie skuteczne i odporne. Jeśli już miałbym się zdecydować na takie rozwiązanie, to chciałbym faktycznie, żeby to był nabycie na lata. Jak coś możecie powiedzieć na ten temat, to niewątpliwie niezwykle dziękuję i czekam. Sprawę mam dość pilną :)

Programista

Posty: 18

 
Z tych samych tworzyw są produkowane siatki dla rolnictwa, zatem mam zamiar skorzystać do ogrodzenia terenu. Myślę, iż to będzie chyba rozwiązanie na lata :) Ciekaw jestem, czy wykonywaliście takie ogrodzenia. Może coś polecicie konkretnego, jakiegoś producenta. Nie wiem, gdzie nabyć.

Bankowy

Posty: 7

 
Mamy takie siatki rybackie i użytkuje się je wspaniale. Można powiedzieć, że nic złego się z nimi nie dzieje pomimo wpływu wody. Jesteśmy zadowoleni, bo w końcu mamy na stanie coś profesjonalnego. Polecamy wszystkim, a jak wiadomo te siatki mają wiele zastosowań.

nero45

Posty: 5

 
To widzę, że rzeczywiście muszą być mocne. Jestem zainteresowany, bo dużo czytałem i dowiadywałem się o siatkach dla rolnictwa. Mnie potrzebne jest takie coś do ogrodu.

grzes3345

Posty: 19

 
Kupiłem tutaj siatki rybackie i to w dodatku w porządnej cenie https://bagan.pl/siatkiochronne-dla-rolnictwa/sieci-siatki-rybackie. Sprzedawca dokładnie zaznajomił mnie, z którym asortymentem mam do czynienia i jak to zamontować. Polecam.

Januszek

Posty: 22

 
Jeżeli tylko planujecie wykonać fachowe zabezpieczenie, to polecam polietylenowe albo polipropylenowe siatki na woliery. W tym wypadku można mieć 100% pewności, iż przetrwa naprawdę sporo lat i nic złego się z nią nie stanie.

Sewerynus

Posty: 17

 
No jasne, iż zależy od wykonania. Najlepsza metoda produkcji to bezwęzłowa. Jeszcze mocniejsze są wtedy siatki hodowlane, które jak wiadomo, narażone są na intensywną eksploatację. Jak kupować, to tylko w fachowym miejscu.

Black_Riot

Posty: 18