Płytki do łazienki

Płytki do łazienki

Cześć, stoję właśnie przed wyzwaniem remontu łazienki. Czy znacie może w Trójmieście lub ewentualnie internetowe sklepy z dobrym wyborem glazury? Macie ogólnie fajne wskazówki dotyczące wykończenia łazienki płytkami?

syrena88

Posty: 8

 
Sprawdź obowiązkowo wskaźnik antypoślizgowości w płytkach łazienkowych. Od R9 minimum zamawiaj.

HalskiPol

Posty: 18

 
Skup się koniecznie na łączeniach płytek, bo w nich tkwi największy problem, jeżeli chodzi o szczelność.

TomekK

Posty: 13

 
Pamiętaj, że płytki łazienkowe znajdziesz w wersjach, które imitują inne materiały, np. kamień, drewno, do tego piękne mozaiki dochodzą. Masz zatem w łazience prawdopodobnie największy potencjał wykończenia wnętrza.

mikuś89

Posty: 9

 
Teraz masz do wyboru sporo płytek z unikalnym wzornictwem. Układy graficzne to całkiem niezłe, unikalne i tak naprawdę niezbyt drogie rozwiązanie.

Januszek

Posty: 12

 
Mozaika jest według mnie do łazienki mocno uniwersalna. Możesz sobie obłożyć ściany, podłogi, inne elementy. Warto również pod płytki od razu dobrać meble łazienkowe w jednym miejscu, żeby nie stracić na potencjale aranżacyjnym.

Kremussi

Posty: 23

 
Wybierz płytki łazienkowe, które przypominają drewniane podłogi. Połączysz idealnie wartość wizualną drewna z zaletami płytek. Jedna z ciekawszych konfiguracji według moich doświadczeń.

shymzzz

Posty: 23

 
Nie zapomnij o elementach wykończeniowych pod płytki. To jednak zwiększy koszt inwestycji. Trzeba bowiem zaopatrzyć się w listwy dekoracyjne i inne dodatki.

Marys56

Posty: 13

 
Z Włoch i Hiszpanii są dobre płytki łazienkowe i wcale za nie nie przepłacisz. Przy okazji zakupu płytek zastanów się nad inwestycją w meble i armaturę, najlepiej w jednym miejscu. Przynajmniej na transporcie zaoszczędzisz.

Wojciech24

Posty: 21

 
Jeżeli chcesz mieć ciepłą łazienkę to wybierz płytki drewnopochodne. U siebie mam takie rozwiązanie iglazura24.pl/pl/p/EMIL-MILLEGNI-SCOTTISH-OAK-20X120/446 . Płytka ma dobry profil antypoślizgowy, no i nie brudzi się za bardzo. Pół-połysk fajnie wygląda, nie razi po oczach, dość naturalny wygląd. Co najważniejsze sklep, w którym brałem te płytki, czyli Biblioteka Glazury zaproponował mi od ręki projekt pomieszczenia i idealną konfigurację płytek. Duża ilość płytek w ofercie. Na pewno nie zabraknie. Nie sprzedają końcówek kolekcji, więc spokojnie, nie ma się sensu martwić o dostępność :)

jonek91

Posty: 7