czyszczenie dywanów Tuchola, oferta

czyszczenie dywanów Tuchola, oferta

Dzień dobry. Mam pytanie o pranie dywanów w Grudziądzu. Czy znacie jakąś porządną pralnię. Chodzi mi o oddanie dywanu, nie o pranie w domu, gdzie przyjeżdża ekipa.

Laleczka

Posty: 1

 
Dokładnie tak jest. Bez prania dywanów, z którego korzystam w Tucholi, mój dom byłby nie do życia. Po wypraniu dywan zawsze pachnie i jest świeżutki. Mam dwa duże dywany, które bez czyszczenia w pralni nie wyglądałyby dobrze i nie były bezpieczne dla dzieci.

Narcyzzz

Posty: 9

 
U nas dywany są zawsze schludne i rzeczywiście bez porównania z tymi, jakie ma moja siostra :) Już niejednokrotnie jej mówiłam, iż to niezdrowe dla dzieci, żeby nie korzystać z doświadczonego czyszczenia dywanów. Jest sporo tanich pralni w Grudziądzu.

Black_Riot

Posty: 7

 
Jak ktoś szuka sprawdzonej pralni w Chojnicach, to polecam to miejsce http://www.pralniadywanow.eu. Mam nadzieję, iż skorzystacie, bowiem to faktycznie skuteczne czyszczenie dywanów i wykładzin doświadczonymi metodami.

Lizusek45

Posty: 20

 
Pralnie najlepiej porównać sobie przez Internet. Można sprawdzić wtedy metody, jakich używają i środki do czyszczenia. Ja korzystam z mega skutecznego czyszczenia dywanów w Grudziądzu, które polega aż na ośmiu etapach. Efekt końcowy jest super.

namok 

Posty: 4

 
Zastanawiam się nad skorzystaniem z prania dywanów w Tucholi. Poszukuję porządnej pralni, ale muszę być pewna, iż robią to skutecznie i dywan wróci do mnie jak nowy. Polecacie jakieś miejsce?

Joe

Posty: 9

 
A co z sierścią? Da się jej pozbyć w taki sposób? Poszukuję skutecznego prania dywanów w Człuchowie, ale nie mogę a niezwykle znaleźć żadnych opinii o pralniach, jakie znam. Jak coś wiecie, napiszcie.

minus56

Posty: 8

 
Sierść, a nawet bakterie, grzyby i pleśnie. Po czyszczeniu dywanów w pralni nie ma mowy o tych sprawach :) My korzystamy z pralni w Świeciu i nie narzekamy na skuteczność ani też na cenę. Bowiem usługa warta jest tych pieniędzy.

Michaś

Posty: 6

 
Tak myślałam i nie myliłam się. Dobrze, że skorzystałam z prania dywanów w Świeciu, albowiem teraz widzę różnicę. Mąż zawiózł do pralni dywan, który już od dawna wymagał konkretnego prania. Teraz pachnie, nie ma plam, a przede wszystkim tych groźnych roztoczy.

Ptaszyna

Posty: 18