Dobrej jakości przegrywanie vhs, gdzie ?

Dobrej jakości przegrywanie vhs, gdzie ?

Czy ktoś z was korzystał już z usług firm nagrywających filmy z kaset vhs na dvd. Korzystałem z usług jednej firmy lecz niestety nagranie jest dość mocno nieczytelne. Mimo, iż obraz na kasecie vhs jest doskonały, bez żadnych zniekształceń. Proszę o pomoc.

Za wszystkie porady dziękuję.

Tatusiek4

Posty: 18

 
Czy udało ci się już może znaleźć rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Składnik kaset nie jest w dobrym stanie zatem zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych fachowców a nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

Wacław

Posty: 18

 
Witajcie, widzę, że od dawna nikt nie odezwał się w temacie natomiast wiem, ze kłopot jest dość popularny. Na paru forach nie uzyskałem żadnej odpowiedzi to może tutaj ktoś doradzi dobre rozwiązanie. Kasety nie są w wyśmienitym stanie natomiast zależy mi na ich utrzymaniu. Nie chciałbym stracić tak cennych pamiątek. Dodatkowo nie mam tego jak odtworzyć natomiast zależy mi niezwykle na tych kasetach.

pg6312

Posty: 20

 
Sam zastanawiam się jak utrzymać w porządnej formie własne rodzinne pamiątki, jakie były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, iż można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś wykonać?

Pilnie mi na tym zależy dlatego też proszę o odpowiedzi.

johny11

Posty: 16

 
Widzę, ze szukasz tego czym ja głowiłem się dość wiele czasu jeszcze kilka miesięcy temu. Propozycja strony www.vhs24.pl będzie najlepszą opcją. Miałem kilka starych rodzinnych pamiątek to postanowiłem nagrać je na płyty dvd i puścić na spotkaniu rodzinnym. Wszyscy byli zadowoleni i każdemu postanowiłem wręczyć kopie. Do każdych 5 sztuk 1 nagranie zyskujemy gratis. Należałoby skorzystać właśnie z tej oferty.

Kasiulak23

Posty: 20

 
Jeżeli szukasz porządnej oferty to mogę zapytać wujka albowiem z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Wyższe kolory, jakość oraz ostrość dało świetny efekt. Warto wydać kilkanaście złoty albowiem potem możemy sobie nawet zrobić kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

MacieqLeo

Posty: 24