wakacje rodzinne all inclusive, gdzie warto ?

wakacje rodzinne all inclusive, gdzie warto ?

Pilnie poszukuję organizatora wycieczek all inclusive. Chciałbym odwiedzić Azję, kwestia, że niezwykle zależy mi na kompleksowej ofercie wraz z dużym wyborem atrakcji sportowych. Znacie coś?

mikuser

Posty: 8

 
Instruktorzy to podstawa w czasie takiego pobytu. Jak jesteś amatorem, to oczywiście tym bardziej trzeba zwracać uwagę na to, jaka to dokładnie oferta wycieczek all inclusive. Nie polecam mało znanych organizatorów.

rz3zn!k

Posty: 10

 
Jeżeli planujecie spędzić wakacje all inclusive w Azji to polecam tego organizatora http://clubmed.pl. W naszym wypadku sprawdził się świetnie. Z tyloma atrakcjami jeszcze nigdy nie mieliśmy do czynienia.

Rodon22

Posty: 22

 
Bardzo dobrze trafiliśmy w zeszłym roku, bowiem skorzystaliśmy z wakacji rodzinnych all inclusive i mieliśmy nawet opiekę do dziecka. Zabaw naszemu synkowi nie brakowało. To naprawdę dobra forma, niemniej jednak zapłacić bez wątpienia trzeba. Z drugiej strony to jednakże urlop, więc wypocząć trzeba :D

wieslawek

Posty: 5

 
Jeżeli chodzi o wycieczki all inclusive, to powiem jedno. Do jakiegoś czasu nie byłem zwolennikiem korzystania z tego rodzaju propozycji, lecz w końcu przyszedł ten pierwszy raz i za nic w świecie nie mam zamiaru z innych korzystać. Zapłaciłem tyle, co zapłaciłem, lecz wspólnie z żoną mieliśmy pełen komfort wszystko pod ręką.

Motospec

Posty: 6

 
Poza tym nie martwisz się dosłownie o nic. W zeszłym roku wykupiliśmy wakacje rodzinne all inclusive do Brazylii. To była niezapomniana przygoda. Mnóstwo atrakcji to za mało powiedziane, wszystko w cenie i nawet opieka do dzieci. Doskonale się składa, bo akurat teraz mają znowu promocje, więc się piszemy :D

david011

Posty: 16

 
Zależy gdzie się wybierasz. W ramach wycieczek all inclusive w samej Europie raczej z takiej opcji nie korzystam. Zwiedzając Azję było to dla mnie bardzo wygodne. Miałem obawy co do kuchni i paru tam jeszcze spraw ;)

vincek

Posty: 24

 
No dokładnie, bo nie wszędzie masz full opcję. Bywa i tak, iż niby wakacje all inclusive, a jak gdzieś dalej jedziesz nawet w ramach organizowanej wycieczki, to musisz mieć własne jedzenie. Tak mieliśmy właśnie w Egipcie.

Lupusx

Posty: 10

 
Lepszej opcji od wycieczek all inclusive nie znam. Nie uważam motania się i konieczności posiadania non stop gotówki. Trzeba jednak dokładnie sprawdzić co taka propozycja zawiera.

Marys56

Posty: 13