Muzeum poznań, polecicie coś ?

Muzeum poznań, polecicie coś ?

Witam, mam pytanie do poznaniaków. Jakie muzeum w poznaniu warto odwiedzić z dzieckiem, tak żeby zainteresowało, dobrze byłoby chyba z jakimś dobrym przewodnikiem.

Geodeta22

Posty: 10

 
To musi być faktycznie niesamowite miejsce. Jeszcze nie byłam, a od samego czytania dreszcze mam na plecach:) Lubie taką oryginalną rozrywkę i stale ze znajomymi odwiedzamy różne miejsca. Szkoda tylko, że to muzeum jest w Poznaniu, a gdzieś bliżej nas:( Będzie trzeba poczekać aż zrobi się trochę cieplej i przyjemniej na takie wycieczki.

Elumino56

Posty: 17

 
Synkowi wyprawiłam urodziny w Poznaniu w tym muzeum 6D i jestem bardzo zadowolona. Grupka liczył 9 dzieci i było super. Bardzo dobry animator, dzieci były pod wrażeniem wszystkiego, tak więc polecam gorąco skorzystać. To o wiele lepsze niż te wszystkie krainy zaba itd. Tort też jest:-)

shymzzz

Posty: 23

 
Jak chcecie poznać legendy Poznania to tylko w tym muzeum. Tu podane są w niezmiernie oryginalny sposób. Największe wrażenie zrobiła na mnie makieta ratusza, całość jest niezmiernie dobrze zaaranżowana, szkoda, że nie ma więcej takich miejsc, bo chętnie się takie muzea odwiedza. Dla dzieci bombowa sprawa.

krugerPL

Posty: 23

 
Na urodziny dla dzieci w Poznaniu to najlepsze miejsce, sama jeszcze nie korzystałam z tej atrakcji, lecz moja córcia była na urodzinach koleżanki i wrażenia przyniosła niemałe wciąż coś wspomina. Dlatego sama też będę chciała skorzystać z tej oferty. Tak czy w przeciwnym wypadku miejsce arto odwiedzić. Pozdrawiam i polecam.

plusss89

Posty: 25

 
Do dzieła, bo jak ktoś chce u nich zamówić urodziny dla dziecka w Poznaniu w tym muzeum6D to trzeba czekać. Dużo jest chętnych. Nie dziwię się, polecam zajrzeć na ich stronę i poczytać w gazetach co o nim piszą.

syrena88

Posty: 9

 
Najlepsze muzeum w życiu w którym byłam, jest w Poznaniu http://blubry6d.pl. Trójwymiar na ścianach, moc wrażeń, w sam raz na wypad z dzieckiem. Polecam się tam udać.

johan111

Posty: 19

 
W naszym wypadku urodziny się udały, w Poznaniu nie ma takich miejsc jak to muzeum, które potrafi połączyć świetną rozrywkę dla dzieci z dużą porcją wiedzy podanej w tak oryginalny sposób.

Różyczka

Posty: 22