Przewodnik wycieczek Wiedeń

Przewodnik wycieczek Wiedeń

Witam serdecznie wszystkich.

Już niebawem wybieram się na wakacje do Wiednia. Poszukuję w tym celu przewodnika po Wiedniu, czy ktoś mógłby cos sensownego mi polecić ?

dzieki... Jacuś.

yaoks

Posty: 9

 
Widzę, że nie znasz się za bardzo na podróżowaniu. Podpowiem jedną rzecz. Wybierz na kilka godzin przewodnika, który zorganizuje ci dodatkowo cały pobyt i podpowie, gdzie masz iść.

Seba123

Posty: 19

 
Niby nie da się Wiednia poznać w kilka godzin, ale ja na wyjeździe służbowym wynająłem na kilka godzin Panią Magdalenę z http://www.austriapl.com i naprawdę cenię sobie profesjonalizm. Pochodziliśmy, wypiliśmy kawę, pani pokazała mi wiele ciekawostek, zapytała nawet o sprawy zawodowe, pochwaliła za zaangażowanie. Jestem pod wrażeniem do tej pory.

blain_23

Posty: 21

 
Szukaj Polaków mieszkających w Wiedniu, posiadających doświadczenie i certyfikację przewodnika. Mogę polecić panią z austriapl.com. Widać, że ma głowę na karku. Patrzy indywidualnie na cennik. Zna po prostu realia turystyczne dzisiaj.

BerciQ89

Posty: 19

 
Wybieraj tylko przewodników licencjonowanych, mieszkających w Wiedniu, doświadczonych. Ja raz skorzystałem z amatora i po prostu byłem rozczarowany.

Lipa08

Posty: 19

 
Jestem wychowawcą i pojechaliśmy z dzieciakami do Wiednia na kilka dni. Gdyby nie pomoc Pani przewodnik z austriapl.com nie wiedziałbym w ogóle gdzie iść. Super sprawa, bo dostaliśmy wsparcie indywidualne. Pani mnie mocno odciążyła, a dzieci słuchały cały czas :)

tubbytimmy1

Posty: 19

 
Jak masz ograniczoną gotówkę, a nie chcesz zorganizowanych wycieczek to proponuję Ci współpracę z austriapl.com. Pani Magda wie o Wiedniu dosłownie wszystko. Zrobisz nawet dobre zakupy, poznasz restauracje i najważniejsze punkty rozwoju aglomeracji. Oczywiście dodatkowo barwna historia. Warto wydać trochę pieniędzy :)

Mamusek3

Posty: 19

 
Byłam raz na wycieczce zorganizowanej i raz na samodzielnej, tylko z wynajętym przewodnikiem. W drugim przypadku koszty znacznie niższe, a przeżycia też lepsze.

abb121s

Posty: 19

 
Z reguły sceptycznie podchodziłem do indywidualnych przewodników, ale po obsłudze przez http://www.austriapl.com nie mam wątpliwości, że to był jeden z najlepszych wydatków mojego życia.

zasscier76

Posty: 22

 
Z reguły sceptycznie podchodzę do polecania, ale tym razem powiem jedno. Jak wybierzesz Panią przewodnik z www.austriapl.com poczujesz nową jakość wypoczynku. Spacer po Wiedniu połączony z wiedzą i doświadczeniem to jest to.

Michałek

Posty: 20