wakacje rodzinne all inclusive, gdzie warto ?

wakacje rodzinne all inclusive, gdzie warto ?

Co sądzicie o wyjeździe na wakacje rodzinne all inclusive? Znajoma opowiadała, że wiele atrakcji dla dzieci i opieka. Orientujecie się, ile to trzeba wiecej zapłacić za taki standard?

Elektros

Posty: 5

 
Też myślałam o takich wycieczkach all inclusive. Teraz coraz więcej organizatorów ma w swoich ofertach właśnie takie propozycje. To świetny sposób na urlop. Cenię aktywny wypoczynek :) a Wy?

andrzej99

Posty: 11

 
No właśnie my też z mężem przekalkulowaliśmy, że nie wychodzi to dużo więcej. Jak jedziesz z dziećmi, to wiadoma sprawa, że musisz im zapewnić atrakcje, rozrywkę itp. rzeczy. Tak to masz wszystko wliczone w cenę. My już jesteśmy pewni, że kolejny urlop to będą właśnie wakacje rodzinne all inclusive. Już nawet kilka ofert mamy na oku :D

Dziadek

Posty: 14

 
Widzę, iż coraz więcej tu zwolenników wakacji rodzinnych all inclusive. Mnie też spodobała się ta forma i dzięki niej zwiedzam co roku świat razem z dziećmi. Zawsze mam zagwarantowaną opiekę i rozrywkę dla nich. Nie martwię się o nic, dlatego polecam każdej mamie, która chce trochę odsapnąć. Idealne rozwiązanie dla rodzin, gdzie i tak na urlopach wydaje się mnóstwo pieniędzy.

pawel253

Posty: 8

 
Biur podróży z rodzinnymi wakacjami all inclusive masz ogrom :) Cenowo polecam, bo i tak przy dzieciach wydasz sporo ;) Poza tym dla mnie była najważniejsza opieka do dziecka, ale też rozrywka dla starszego. Dzięki takiej właśnie ofercie ostatni urlop mogę uznać za prawdziwie udany.

Motospec

Posty: 6

 
O wiele lepszą opcją będą wakacje rodzinne all inclusive. Mieliśmy okazję odetchnąć naprawdę, ponieważ zapewnioną mieliśmy opiekę do maluchów. To były prawdziwe wakacje, dlatego nie polecamy w przypadku wyjazdów z dziećmi czegoś zupełnie innego. Zwłaszcza jeśli chodzi o wyjazd zagraniczny, ta forma sprawdza się doskonale. Masz wszystko pod ręką.

serwus45

Posty: 6

 
Doskonała oferta, jeśli chodzi o wakacje all inclusive clubmed.pl. Zdecydowaliśmy się, bo znajomi polecili i rzeczywiście jesteśmy usatysfakcjonowani. Całość skrojona na miarę naszych oczekiwań. Niezapomniane wakacje :)

Grooby

Posty: 20

 
U nas podobna decyzja co do wycieczek all inclusive i oczywiście bez żałowania :) W zasadzie cenowo wyszło chyba podobnie, gdybyśmy mieli organizować sobie samodzielnie rozrywkę na urlopie.

Adam 105

Posty: 5

 
Nie wszędzie zapewniają wycieczki all inclusive. Mnie właśnie zależy na czymś takim w ramach pobytu. Nie należę do tych osób, jakie mogą wylegiwać się na piasku całymi dniami :)

Yuri20

Posty: 12

 
Widzę, że coraz więcej tu zwolenników wakacji rodzinnych all inclusive. Mnie też spodobała się ta forma i dzięki niej zwiedzam co roku świat razem z dziećmi. Zawsze mam zagwarantowaną opiekę i rozrywkę dla nich. Nie martwię się o nic, dlatego polecam każdej mamie, która chce trochę odsapnąć. Idealne rozwiązanie dla rodzin, gdzie i tak na urlopach wydaje się mnóstwo pieniędzy.

Miki

Posty: 11