Jak dostać się do Gdańska na lotnisko?

Jak dostać się do Gdańska na lotnisko?

Hej, poszukuje bardzo dobrego transportu z lotniska w gdańsku do hotelu, który znajduje się w Sopocie. Może znacie jakąś firmę przewozową lub posiadacie numery taksówkarzy, którzy zajmują się przewożeniem ludzi z jednego miasta do drugiego? Niesłychanie potrzebuje rad na ten temat.

Z góry dziękuję wszystkim serdecznie za fatygę.

Eksperttt45

Posty: 18

 
Ja tam bym ich polecał. Nawet szeroka propozycja, nieco rozbudowana. Każdy znajdzie coś dla siebie.

dariuszek1878

Posty: 20

 
Ogólnie to jestem niezmiernie wymagający, ale w ich wypadku nawet nie mam się do czego przyczepić.

1krzysztof1

Posty: 17

 
Elegancko! Wszystko mi tutaj pasuje. Portal przegląda się znakomicie, ale jedna uwaga – można a nawet trzeba tutaj wsiąknąć na amen. Tak było ze mną. Spędziłem tutaj chyba pół dnia, przeglądając poszczególne artykuły. Faktycznie dobra rzecz!

Wacław

Posty: 18

 
Ja na razie podchodzę do nich jak do jeża, niemniej jednak chyba też się zdecyduję. Macie coś więcej na ich temat?

_Liquid

Posty: 23

 
Mam parę wątpliwości, niemniej jednak ogólnie to raczej wybiorę właśnie tę markę. Jest wiele w necie pozytywnych komentarzy na ich temat.

shalafi

Posty: 23

 
Mogę powiedzieć, iż z usług tej firmy korzystam już od mnóstwo lat a także jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Zawsze są terminowi, doświadczeni a także dokładni. Słowo – fuszerka w ich słowniku nie istnieje. Tym samym, gorąco polecam współczesną ofertę wszystkim!

sonio

Posty: 13

 
Moja ocena to 10/10. Dokładnie o taką stronę mi chodziło. Byłem, sprawdziłem a także wszystko jest na swoim miejscu. Znakomicie prowadzona, wyśmienicie wyposażona, odnalazłem konieczne informacje w ciągu kilku sekund. Po prostu gorąco polecam!

Joe

Posty: 33

 
Cześć wszystkim! Właśnie skorzystałem z ich najnowszej propozycji i powiem wam, iż faktycznie warto. Dbają o detale jak również podchodzą do klienta z pełnym zaangażowaniem. Bez olewania i wodzenia za nos.

Miki

Posty: 18

 
Źle nie jest. Z tego jak znam rynek, mogę powiedzieć, że cennik niesłychanie okazyjny.

tomeix

Posty: 18