serwis viessmann Warszawa, dobra firma ?

serwis viessmann Warszawa, dobra firma ?

Mam problem z piecem działał i przestał, a mrozy idą. Nie wiem jak za to się wziąć i co tam sprawdzać. Ryzykować samemu czy wezwać od razu serwis?

rz3zn!k

Posty: 1

 
Każdy ma inne zdanie na ten temat. W nowym domu gaz jak najbardziej, ale w starym domu źle ocieplonym to nie nadążycie z płaceniem rachunków. Tak to niestety wygląda i nic tego nie zmieni.

RadeQ

Posty: 7

 
Jeśli mam problem to zawsze w serwisie Viessmann wiedzą jak mi pomóc. Jeśli masz firmowy piec to wybierać serwis, który jest do niego przypisany i jest wtedy wszystko w porządku.

Marko

Posty: 17

 
Nie jestem przekonamy do gazu, jednakże ekogroszek to dla mnie najlepsze i najtańsze rozwiązanie. Znajomi mają i nie narzekają, lecz na brak pieniędzy też nie narzekają.

Black_Riot

Posty: 3

 
Zanim zaczniecie wyliczać i przeliczać odwiedźcie serwis viessmann w Warszawie, a oni wszystko Wam powiedzą. To sprawdzone źródło informacji. Kontakt do nich macie na ich stronie internetowej https://grzeko.pl.

lucjann

Posty: 6

 
Nie mam przekonania do gazu. W starym domu miałem gaz z sieci, ale z piecem ciągle były problemy. To było trzydzieści lat temu i technologia była inna. Dzisiaj to wszystko wygląda całkowicie inaczej.

labuh

Posty: 5

 
Weźmy pod spostrzeżenie to, iż większość ludzi, jakie piszą o kosztach to bajkopisarze. Marzy im się małe zużycie, ale rachunki, które otrzymują są o wiele większe. Taka prawda.

Piotrek.P

Posty: 18

 
Każdy ma inne zdanie na ten temat. W nowym domu gaz jak najbardziej, lecz w starym domu źle ocieplonym to nie nadążycie z płaceniem rachunków. Tak to niestety wygląda i nic tego nie zmieni.

Matusiński

Posty: 3

 
Koszty utrzymania takiego ogrzewania są zależne od wielu czynników. Znajomy ma nowy dom to płaci mniej niż ja za ekogroszek, ale w moim starym domu koszty byłoby wysokie. Zanim zlecicie montaż pieców vaillant z Warszawy wszystko sobie analizujcie i przeliczajcie.

namok

Posty: 5