Rozdzielacz Tece, kupujecie online ?

Rozdzielacz Tece, kupujecie online ?

Potrzebuję opinii o rozdzielaczu Tece „2w1” 3co+6op do grzejników i podłogówki z mieszaczem pompowym i ewentualnie, gdzie nabyć, jak dobre rozwiązanie.

FOTOhihi

Posty: 8

 
O widzę, że polecacie grzejnik ozdobny Vertex Plan 22 1800x600 STELRAD. Też myślałem nad tym modelem. Natomiast ogólnie właśnie tego producenta, bo cenowo nie jest źle.

staryy67

Posty: 15

 
A może niezwyklej będzie ci się opłacał komplet termostatyczny osiowy chrom INVENA? Dobra cena. Można poszukać jeszcze jakiejś promocji i za niedużo masz jakość jak tralala. Masz tu już wszystko przyłącza do grzejnika, głowicę termostatyczną i zawory zasilający i powrotny.

xtigerx

Posty: 17

 
Najtańsze i niezawodne złącze alternatywne 3/4 do rury wielowarstwowej O 16 mm TECE. Marka słynna i ceniona. Jako wykonawca instalacji korzystam i chwalę sobie, więc jak się komuś polecenie przyda, to proszę :)

didiw

Posty: 24

 
Przeglądałem katalog i też mi wpadł w oko kocioł gazowy jednofunkcyjny MCR3 PLUS 24 T z zaworemT DE DIETRICH. Parametry idealne. Całkiem okej jakość, nawet cena nie wyrwała mnie z butów :) Podpytać dokładnie najlepiej jednak fachowca.

Grzaleczkaa

Posty: 16

 
Wybrałem grzejnik dekoracyjny Vertex Style 22 2000x600 STELRAD. Model wizualnie prezentuje się wspaniale. Pod kątem technicznym pierwsza klasa. To link do sprzedawcy http://sklepekogrzanie.pl/grzejnik-vertex-style-22-2000x500-stelrad-duplikat-1.html. W ofercie mają promocje i mnóstwo wyprzedaży. Szczerze polecam.

opiter78

Posty: 15

 
Przeglądałem katalog i też mi wpadł w oko kocioł gazowy jednofunkcyjny MCR3 PLUS 24 T z zaworemT DE DIETRICH. Parametry dobre. Całkiem okej jakość, nawet cena nie wyrwała mnie z butów :) Podpytać dokładnie najlepiej jednak fachowca.

pioner

Posty: 12

 
Grzejnik dekoracyjny Vertex Style 22 2000x600 STELRAD według mnie pasuje do każdego pomieszczenia. Ale uważam, że opłaca się w większych. Spora kwota. Sam się waham, czy kupić. Wiem, że cena jest różna w zależności od dystrybutora.

omen100

Posty: 11