Idealne miejsce na wesele

Idealne miejsce na wesele

Hej, mama niedługo osiemnastkę, moi rodzice wyprawiają przyjęcie dlatego potrzebna jest mi olbrzymia sala, na której pomieszczą się moi znajomi i rodzina. Dzięki temu będę mogła zaprosić wszystkich moich przyjaciół. Nie mam pojęcia gdzie szukać Sali ponieważ nigdy nie korzystaliśmy z niej.

Czekam na informacje, dziękuję.

Jarko445

Posty: 18

 
Cześć!

Pragnę was poinformować o tym, iż nie ma żadnej Sali która by mi odpowiadała. Szukałam już wszędzie i nie natrafiłam na taką, która spełniałaby moje oczekiwania. Jeżeli możecie pomóc mi i poradzić gdzie można wynająć gigantyczną, piękną i ciepłą salę to dajcie znać, będę dużo wdzięczna.

Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam wszystkich niezwykle serdecznie.

Seba123

Posty: 19

 
Dzień dobry, poszukuje niesłychanie pilnie Sali, albowiem mam zamiar zorganizować sylwestra dla mojej rodziny. Jeżeli posiadacie namiary na jakąś skromna natomiast zarówno i zadbaną salę to niesłychanie p[roszę o namiary. Interesuje mnie sala z pomieszczeniem kuchennym albowiem mam zamiar sama przyrządzić jedzenie. Czekam na odpowiedzi, sylwester niebawem więc pomóżcie. Dajcie prędko znać.

dariuszek1878

Posty: 20

 
Hejka, poszukuje Sali na przyjęcie urodzinowe, nie wiem którą salę wybrać gdyż nigdy w żadnej nie byłam. Słyszałam, że sala http://www.akacjowydwór.pl jest najlepsza natomiast nie jestem co do tego przekonana. Co sądzicie o danej Sali? Byliście już w niej? Podobało wam się? Polecacie czy może odradzacie?

Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam.

migot

Posty: 18

 
Hej szukam domu weselnego bowiem niedługo będę wychodziła za maż i potrzebuje pilnie zarezerwować termin, tylko nie wiem gdzie, może polecicie mi jakąś fajną salę? Powinna być gigantyczna, bowiem mamy sto ludzi zaproszonych. Będę znacznie wdzięczna.

Eksperttt45

Posty: 18

 
Witajcie, przyłączam się do tematu ponieważ również mam problem ze odszukaniem miejsca na wyprawienie mojemu dziecku chrzcin. Nie będzie to jakieś spore przyjęcie zatem sala winna być małą. Nie lubię planować przyjęć w domu i zatem szukam Sali. Jeśli macie namiary na taką małą i ciepłą salę to proszę podzielcie się tym ze mną.

Pozdrawiam i z rury dziękuję.

bullet

Posty: 21

 
Witajcie, organizowałam urodziny mojej córki na Sali www.akacjowydwór.pl i niesłychanie wszystkim się podobało. Sala jest przepiękna i zadbana. Wszyscy byli pod wrażeniem jej piękna. Urodziny były jak najniezwyklej udane. Jeśli się nad nią zastanawiacie to już przestańcie i zarezerwujecie sobie termin, polecam ja niesłychanie gorąco. Od tamtej pory moja rodzina organizuje przyjęcia jedynie na tej Sali.

dskoku

Posty: 21

 
Cześć, nie słyszałam o żadnej Sali, ani w żadnej nie byłam ale mogę wam podpowiedzieć, że w Internecie odszukacie dla siebie odpowiednia salę, albowiem w nim jest dosłownie wszystko. Wpiszcie hasło w wyszukiwarkę i gotowe. Ja bym tak zrobiła na waszym miejscu.

Miłych poszukiwań życzę.

Wacław

Posty: 18