Jak to jest z zarządzaniem firmą

Jak to jest z zarządzaniem firmą

Cześć.

Znacie dobry system ERP do zapasów magazynowych oprócz Subiekta? Chciałbym moim pracownikom kupić inny system, który będzie łatwiejszy w obsłudze.

NowePRO

Posty: 16

 
Spróbuj wpisać w Google, to co Cię interesuje. On jest zawsze skarbnicą wiedzy :-)

tomeix

Posty: 18

 
Ja jestem osobą, która zawsze szybko umiała nauczyć się obsługi nowego CRM więc nie wiem, który jest najłatwiejszy w obsłudze. Większość jest tak pisana, że choćby 60-latek powinien umieć z niego korzystać.

madDog

Posty: 27

 
Przy allegro zawsze można korzystać z menegera, który jest do wykupienia, jednakże jaki program obsługuje sklep internetowy?

Niestety nie wiem.

UK_1234

Posty: 30

 
Witam Cię również.

Musisz wiedzieć, że każdy system jaki jest dedykowany dla pewnej grupy odbiorczej: sklepy, księgowość, logistyka mają uwzględnione najważniejsze funkcje w branży, więc każdy będzie pasował :-) Tylko kwestia przyzwyczajenia do interfejsu.

Kruczek3

Posty: 23

 
Planowanie zasobów przedsiębiorstwa to obecnie bardzo popularny temat. Coraz większa ilość systemów ERP ma moduł przygotowany na każdy etap procesu zakupowego, także z pewnością znajdziesz odpowiedni system do Twoich potrzeb.

krugerPL

Posty: 23

 
Nie wiem z jakiego systemu Ty korzystasz, że jest niestabilny. Niestabilność może wynikać jedynie z połączenia z serwerem. W przypadku dużej bazy danych, która jest często uaktualniania faktycznie może się tak zdarzać, jednak to już nie wina systemu samego w sobie.

Kuniarz

Posty: 26